Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

Share
HTML-code
 • Published: 20 July 2019
 • Muzika: Otr Records (bledbeats)
  Teksti: Noizy

  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/skan-besu-single/1473703516
  Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLuFB4gaj5Cprx2qvzj
  Deezer: deezer.com/en/album/104456982


  Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
  Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
  Mund te Isha atje si pjes e atynve,
  Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,

  Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
  Per krejt nacot mren ne qelie,
  It's all love though sonte si dihet,
  Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,

  Jena shum plot kallabllak,
  Ambienti me dritat e ulme n'max,
  Cunat me hoodies qe duken pak,
  Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,

  I Sukses'shem adresa e sakt,
  Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
  A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
  A Po don perqafim mbase nihesh rehat,

  Boni pak ven per jashtoksorin,
  Vi I nxeht nga laboratori,
  Jena super charged me bo hip hop,
  Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

  Chorus:
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

  Rap2:
  Boni pak ven per jashtoksorin,
  Vi I nxeht nga laboratori,
  Jena super charged me bo hip hop,
  Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

  Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
  Kena stil - so sick - I’m so sick,
  Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
  Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,

  Boom boom boom on and on and,
  Fuck all night till the early morning,
  Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
  Na e qesim varrosin te ballkoni like,

  Ha ha vec per inati,
  Kundra ligjit kundra djallit,
  Djeget veni Kur na hym mrena,
  I’m like fuck the police se ja thejm sirenat,

  Chorus:
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
  Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
  Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,
 • Entertainment Entertainment

Comments • 6 312

 • big bang
  big bang  39 minutes back

  Kundra ligjit kundra djallit

  • eno Plaka
   eno Plaka  1 hours back

   Noizy eshte Heroi jone

   • Tallas Xristos
    Tallas Xristos  2 hours back

    Greetings from greece noizy ashtu vazhdo

    • Leon Rama
     Leon Rama  2 hours back

     Like kush eshte me noizy 😎😎

     • Etnik Haziri
      Etnik Haziri  5 hours back

      P
      Pse e ke qit kryqin

      • ALMIR BOSS
       ALMIR BOSS  10 hours back

       Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
       Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
       Mund te Isha atje si pjes e atynve,
       Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,

       Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
       Per krejt nacot mren ne qelie,
       It's all love though sonte si dihet,
       Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,

       Jena shum plot kallabllak,
       Ambienti me dritat e ulme n'max,
       Cunat me hoodies qe duken pak,
       Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,

       I Sukses'shem adresa e sakt,
       Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
       A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
       A Po don perqafim mbase nihesh rehat,

       Boni pak ven per jashtoksorin,
       Vi I nxeht nga laboratori,
       Jena super charged me bo hip hop,
       Jom rude as f**k dhe nuk di me stop,

       Chorus:
       Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
       Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
       Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
       Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

       Rap2:
       Boni pak ven per jashtoksorin,
       Vi I nxeht nga laboratori,
       Jena super charged me bo hip hop,
       Jom rude as f**k dhe nuk di me stop,

       Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
       Kena stil - so sick - I’m so sick,
       Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
       Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,

       Boom boom boom on and on and,
       Fuck all night till the early morning,
       Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
       Na e qesim varrosin te ballkoni like,

       Ha ha vec per inati,
       Kundra ligjit kundra djallit,
       Djeget veni Kur na hym mrena,
       I’m like f**k the police se ja thejm sirenat,

       Chorus:
       Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
       Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
       Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
       Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

       • giorgos kampas
        giorgos kampas  12 hours back

        Respect from 🇬🇷 bro great song! Love you noizy!

        • Flavjo Gjeta
         Flavjo Gjeta  13 hours back

         Like kush Mendon se Noizy eshte nje cunam🤗🔥🔥🔥💥💥👏👏👏👏👏

         • Clara Gjeta
          Clara Gjeta  3 hours back

          👌👌👌😍😍😍🙈🙈🙈

        • Gresa Gashi
         Gresa Gashi  14 hours back

         Shumm e mir kenga perfekt kush menon qe asht shumm e mir kenga like nese doni😂😂❤️❤️🙏

         • visar bushaj
          visar bushaj  16 hours back

          ❤️❤️🤙🤙💪🏻💪🏻❤️❤️

          • Zana Cela
           Zana Cela  16 hours back

           Noizy me I madhi nevend 👑👑👑👑👑

           • gentijani maliqqi
            gentijani maliqqi  16 hours back

            Kush ja ka inati ju qift nana

            • Gresa Gashi
             Gresa Gashi  17 hours back

             Noizy asht shum i mir de dua shum noizy i love you😂❤️❤️❤️🙏

             • Ahmad Braiga
              Ahmad Braiga  18 hours back

              Greetings from Iraq 🇮🇶 ❤️ 🇦🇱

             • Kosovare Koesova
              Kosovare Koesova  18 hours back

              Otr me zemer

              • Albanian Boy
               Albanian Boy  20 hours back

               Eladho re noizy 😂

               • Kejdi Lira
                Kejdi Lira  21 hours back

                😍😍❤❤❤❤❤

                • Eridian Ylli
                 Eridian Ylli  21 hours back

                 Bisha je👌👌👌👌

                 • KONSTANTINOS ADAKTYLIDIS
                  KONSTANTINOS ADAKTYLIDIS  22 hours back

                  NOIZI!!!!!!!!!!!!!! Gamas!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  • Toni de'bortoli
                   Toni de'bortoli  22 hours back

                   O noyzy le nam me kto kenge koti

                  • Big Smoke
                   Big Smoke  23 hours back

                   Chifsaropt

                   • Arelt M
                    Arelt M  1 days back

                    Kto nuk besu te ne kton nuk kan besu ca than 😂😂

                    • Sose A.
                     Sose A.  1 days back

                     Super keng gjithsesi ngjason Pak me Raf camora-500 ps

                     • Alesio Disha
                      Alesio Disha  1 days back

                      Je ma I madhi

                      • Dhurata Hoxha
                       Dhurata Hoxha  1 days back

                       Like kush kerkon te jet otr otr

                       • Sulejman Leshja
                        Sulejman Leshja  1 days back

                        ✨💫💫💫🌟🌟⭐⭐⭐👌👌👌👌👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

                        • Gabrieldaniel Preci
                         Gabrieldaniel Preci  1 days back

                         Super Noizy

                         • Andi Zika
                          Andi Zika  1 days back

                          oooooooooooooo boooooossssssssssss

                          • Game Name
                           Game Name  1 days back

                           OTR🖒🖒🖒🖒

                           • Arbiol Lelaj
                            Arbiol Lelaj  1 days back

                            bravo

                            • Enes 2Pac Cerria
                             Enes 2Pac Cerria  2 days back

                             Fuck noizy kalama bythe
                             Ju qifsha farefisin
                             Ata qe shajn .

                             • stresi stresii
                              stresi stresii  2 days back

                              ik o ropsh

                             • spookz
                              spookz  2 days back

                              Ε φιλε εχει μια τσιγκαρο η να παρνγελπο απο μαγαζι

                              • King Kazama
                               King Kazama  2 days back

                               @spookz ρε φυγε ρε μαλακα από δω ρε μπρο

                              • spookz
                               spookz  2 days back

                               @King Kazama να εισαι καλα αδελφε

                              • King Kazama
                               King Kazama  2 days back

                               Cringelord

                             • Thimo Gjoshaj
                              Thimo Gjoshaj  2 days back

                              OTR

                              • Amir Mili
                               Amir Mili  2 days back

                               Noizy si cdo ver edhe kete ver u kthye me nje super keng

                               • Alea Alea
                                Alea Alea  2 days back

                                Kush mendon se Noizy gjdo verë lanson nje keng te mire si pershembull
                                100 Kile
                                Toto
                                Boss Man etj

                               • Organ
                                Organ  2 days back

                                Greetings from Greece Albania and Greece brothers 🇦🇱🇬🇷

                               • Maringlen Sinani
                                Maringlen Sinani  2 days back

                                Boss fare shum keng e bukur

                                • Jetmir Doda
                                 Jetmir Doda  2 days back

                                 Like nese beson se Noizy esht rreperi me i miri ne Shqipri un besoj po ju??

                                 • XxNoisy Builder Xx
                                  XxNoisy Builder Xx  2 days back

                                  Noisy fucks everyone

                                  • Florian Shkoder
                                   Florian Shkoder  2 days back

                                   Degjojeni kete keng se ia vlen . Love per tan shqipet ♡♡♡♡

                                   • OSMANIR GAMER
                                    OSMANIR GAMER  2 days back

                                    I fort je bre noizy

                                    • Andi Zika
                                     Andi Zika  2 days back

                                     noizyn mos e shani se do ju qi mamat

                                     • Andi Zika
                                      Andi Zika  2 days back

                                      o noizy o bossssssss

                                      • Besard Syla
                                       Besard Syla  2 days back

                                       https://youtu.be/mqXstzbWnTw

                                       • Eva Brahaj
                                        Eva Brahaj  2 days back

                                        Another Bashkpunim with Lil Koli🙏

                                        • Brian Green
                                         Brian Green  2 days back

                                         💗💗💗🌸🌸🌸 ♥♥♥♥🌸🌸🌸💗💟💟😄😄😄😄💸💸💸💗💗 😄😄😄😄💗💗💗🌸🌸🌸 *Ο Ιησούς Χριστός είναι ο Υιός του Θεού και σας υπόσχεται αιώνια ζωή, αν απλά πιστεύουν σ 'Αυτόν.*
                                         *Υποσχέθηκε να θεραπεύσει επίσης το σώμα σας. (Απλά ζήτησέ)*

                                         • Klajdi Lazri
                                          Klajdi Lazri  2 days back

                                          Shohim kush fiton:
                                          Like - Noizy
                                          Coment - Ledri Vula